Hakkımızda

23 Kasım 2016

Zirvesohbet.com 2010 Yılının Mart Aynıda Türkiyede chat sitesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Kuruluş amacı olarak Arkadaşlık ve Dostluk Platformu olarak açılmıştır.
Ve bu ilgi kısa sürede Türkiye ve Avrupada yogun ilgisiyle karsılasmıs Düsünulen katılımın uzerıne cıkmıstır.
Türkiyede Sesli Chat Sitesi olarak Zirvesohbet.com en kaliteli sesli Ve görüntülü sohbet Platformu olamak için değerli operatör arkadaşlarla birlekte 7/24 hizmet vermektedir.
Sitemizde başlayan Dostluk Ve Arkadaşlıkların Evlilik gibi kutsal bır yapıya donusturen katılımcı arkadaslarımız olmus bunlara vesıle olmaktan onur duydugunuz bir çok olay yasanmıstır Zirvesohbet.com Ailesi bır cok Dil din mezhep ve ulkeden Dostların Real (Gerçek) hayatta bulusmasıyla guzel dostluklara vesile olmustur.
Sitemizde dil din irk ayrımı yapılmaksın 2010 yılından bu yana edindigimiz tecrübeler neticesinde sizlere hizmet vermekten gurur duyar her zaman yanımızda oldugunuz için siz misafirlerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Misyonumuz: Misafirlerimizin huzurlu hoş güzel bir sohbetin yaşamasi ve bu sohbetlerin kalıcı olması sizlerin yanlızlıgınızda yanınızda bırılerının oldugunu hissettirebılmektır.

Vizyonumuz: Hızlı gelisen teknolojı dunyasına yetısmenın bıreysel olarak ulasmanın cok zor oldugunu fakat bu zorlukları birlıkte guzel bir sohbet ortamı ıcerısınde takıp edıp arastırmalarınızı yaparken hem müzık dınleyip hem sohbet edıp hemde konusabılecegınız bır ortamın sunulması ve bu sanal ortamın guzellıklerınden sızlerınde faydalanabilmesini saglamaktır.

Sitemize Göstermiş Oldugunuz İlgiden Dolayı Tesekkur ederiz.

Saygılarımla : Sessiz

Yorum Yapılmamış